Blog

basen ogrodowy
Lipiec 1, 2024

Decyzja o budowie basenu ogrodowego niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Basen w ogrodzie stanowi świetne miejsce do relaksu, rekreacji oraz aktywności fizycznej, co jest szczególnie cenne w ciepłe, letnie dni. Dzięki niemu można cieszyć się chwilami odpoczynku bez potrzeby wyjeżdżania na wakacje.

Czytaj dalej


sauna fińska
Czerwiec 26, 2024

Wybór odpowiedniej posadzki do sauny oraz pomieszczeń wellness ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia komfortu, bezpieczeństwa oraz trwałości tych przestrzeni. Są one miejscami, gdzie panują specyficzne warunki, takie jak wysoka temperatura, wilgoć oraz częsta zmiana tych warunków.

Czytaj dalej


basen filtracja wody
Czerwiec 25, 2024

Posiadanie przydomowego basenu ogrodowego jest świetnym sposobem na relaks i rekreację, jednak utrzymanie go w dobrej kondycji wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Dobór właściwych produktów do czyszczenia basenu jest kluczowy, aby woda pozostała czysta i bezpieczna do użytku. Wybierając środki czystości i akcesoria do basenu, warto zwrócić uwagę na ich skład, przeznaczenie oraz zgodność z typem basenu, jaki posiadamy. Budową basenów ogrodowych we Wrocławiu zajmuje się firma All-Spa. Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Czytaj dalej


basen ogrodowy z hydromasażem
Marzec 26, 2024

Właściciele domów jednorodzinnych dysponują z reguły przylegającą do nich posesją, która może zostać wykorzystana na różne sposoby, w tym także do zwiększenia swego komfortu przez stworzenie miejsc dobrze nadających się do wypoczynku.

Czytaj dalej


badanie wody
Luty 20, 2024

Posiadacze domów jednorodzinnych i przylegających do nich ogrodów często chcieliby uczynić z nich miejsca znacznie lepiej nadające się do aktywnego wypoczynku, ale także uspokajającego i kojącego relaksu. Idealnym sposobem na pogodzenie tych wydawałoby się sprzecznych oczekiwań, jest zdecydowanie się na budowę basenu ogrodowego. We Wrocławiu zadanie to można zlecić firmie All Spa, która oferuje również sauny fińskie oraz zajmuje się sprzedażą wszystkich niezbędnych akcesoriów od odkurzaczy po przykrycia. Warto jednak pamiętać, że infrastrukturę tego rodzaju trzeba zabezpieczać przed uszkodzeniami i odpowiednio konserwować. Przekonajmy się, w jaki sposób można unikać kamienia kotłowego i rdzewienia.

Czytaj dalej


basen w ogrodzie
Styczeń 23, 2024

Jedną z najwartościowszych, a zarazem najatrakcyjniejszych form spędzania wolnego czasu są kąpiele we własnym basenie ustawionym w przydomowym ogrodzie. Będą one doskonałym sposobem aktywności fizycznej, a także pozwolą na relaks w komfortowych warunkach. By móc się nimi cieszyć, konieczna okaże się jednak budowa basenu. We Wrocławiu realizacją takich inwestycji zajmie się firma All Spa, która dostarcza także niezbędną infrastrukturę od instalacji filtrujących po odkurzacze basenowe. Przekonajmy się, jak wygląda to w praktyce.

Czytaj dalej