Poznaj zalety wanien z hydromasażem

Wanny z hydromasażem to nie tylko domena luksusowych salonów SPA — coraz częściej wybierane są do prywatnych domów. Hydromasaż to świetny sposób na relaks po długim dniu pracy i sposób na odprężenie oraz walkę ze zmęczeniem i stresem. Dzięki wannie z hydromasażem w zaciszu własnego domu można stworzyć przytulną strefę relaksu.

Hydromasaż pozwala na redukcję stanów bólowych i idealnie sprawdza się u osób cierpiących na reumatyzm i dolegliwości związane z przebytymi urazami, a także bóle mięśni, stawów i kręgosłupa. W wannie z hydromasażem można naprawdę odpocząć – delikatny masaż ukoi zmysły i zrelaksuje. Co więcej, korzystanie z hydromasażu pomaga oczyścić organizm z toksyn i wspiera leczenie chorób układu oddechowego oraz pomaga walczyć z bezsennością. Jest to także idealny sposób na regenerację organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym lub treningu.

Jaką wannę wybrać?

Wanny z hydromasażem dostępne są w różnych wymiarach i kształtach, a więc bez problemu można je dopasować do ilości miejsca, jakim dysponujemy. Dostępne są modele do zabudowy lub w plastikowej i drewnianej obudowie. Wnętrza wanien powstają z mocnego akrylu, który jest odpowiednio wyprofilowany, tak aby zapewnić idealne podparcie dla kręgosłupa. W wannie z hydromasażem można regulować pracę dysz i dostosowywać intensywność masażu.

Wyjątkowy klimat SPA stworzysz, wybierając wannę z podświetleniem LED oraz dodatki w postaci poduszek, barków czy też drewnianych schodków. Wanna z hydromasażem okrągła dostępna jest w wariancie z rynną lub bez. Co prawda model z rynną jest nieco większy, ale skutecznie zapobiega zalewaniu łazienki.

W wannie z hydromasażem dostępna jest opcja masażu wodnego lub powietrznego. Masaż wodny polega na działaniu strumienia wody wtłaczanego przez dyszę a powietrzny na wtłaczaniu powietrza przez specjalną dmuchawę.

Wróć do bloga